0216 493 23 33 0530 957 00 28 info@sarayprefabrik.com.tr
PPREFABRİK EV MODELLERİ
k 40 m2 prefabrik ev
k 72 m2 prefabrik ev
k 112 m2 prefabrik ev
k 49 m2 prefabrik ev
k 74 m2 prefabrik ev
k 123 m2 prefabrik ev
62-m2-–-Prefabrik-Ev
k 77 m2 prefabrik ev
k 129 m2 prefabrik ev
68-m2 Prefabrik-Ev
k 90 m2 prefabrik ev
k 166 m2 prefabrik ev

İnsanların ihtiyaçları doğrultusunda hizmetler genişlemektedir. Bu genişlemeden de inşaat sektörü etkilenmektedir. Bunun en önemli sebebi ekonomik maliyetleri en aza indirmektir. Kurulan inşaatların beton harman yapılar oldukça pahalı olması yapımı uzun sürmesi doğal koşullara dayanıklılık gibi birçok sebepleri vardır bir yapıya ihtiyaç vardır bu yapıda prefabrik evlerdir. Prefabrik evler ekonomik açıdan oldukça maliyeti düşük doğal koşullara dayanıklı ve hızlı kurulan yapılardır. Bu tarz yapılar insanların tercihleri arasında yer almaktadır.

Prefabrik evler Marmara depreminden sonra daha çok tercih edilmeye başlanmıştır. Prefabrik evler günümüzün teknolojisi ile üretim yapıldığı için depreme dayanıklı bir şekilde yapılmaktadır. Birinci derece deprem bölgesine uygun şekilde dayanıklı olarak üretimler yapılmaktadır.

Prefabrik evler üçüncü iklim bölgesine temel alarak yapılmaktadır. Bölgeler arası farklar olduğu için yapılan bu evler bölgelere göre malzeme değişikliği olabilmektedir. Prefabrik evlerin montajlamayı sağlam ile birlikte kar mevsiminin yoğun yaşandığı yerlerde 75 kg kar yoğunluğu taşıyabilmektedir. Tabi bu tür özellikler montaj yerine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Yapılan prefabrik evler rüzgâr hızına 80km/saat dayanıklılığı ile bilinmektedir.

Dış ve iç paneller özel bükümlü paslanmaz galvaniz sacdan çift taraflı çimentolu yansa levhadan imal edilir. Panellerin dışı paneli 10 cm iç panel kalınlığı 6 cm ve panel yüksekliği 250 cm’dir. Prefabrik evlerin yapımında özellikle dikkat edilmesi gereken aşamalardan biride prefabrik evi üreten fabrikanın montajlama işlemlerini tam olarak kaliteli bir şekilde yapması gerekmektedir. Montajlama işleri H ve T şeklinde yapılmaktadır. Saray prefabrik olarak montajlama alanlarına oldukça fazla önem göstermekteyiz ve alanında uzman kişiler ile çalışma yapmaktayız. Firmamız tüm yapılan montajlamalar için 2 yıl garanti vermektedir. Garantilerimizde asla sorun yaşanmamaktadır.

 

PREFABRİK EV FİYATLARI

Prefabrik ev fiyatlarını öğrenmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Web sitelerinde yer alan fiyatlar sizlerin isteklerine göre değişiklik göstermektedir. Firmalar için gerekli prefabrik yapılar için özel çalışmalar, çizimler, projeler gerekmektedir. Doğru ve güncel fiyat çıkarmak için web sitemizde bulunan iletişim sayfasından bizimle iletişime geçiniz. Dilerseniz tüm detaylar için info@sarayprefabrik.com.tr web sayfamız için e-posta atabilirsiniz.

Gelişen teknolojiyle insanlarımız artık daha az bütçeyle daha avantajlı daha kullanışlı ve kaliteli hizmet almak istiyor her konuda olduğu gibi kişilerin konut ihtiyacını karşılarken en dayanıklı en sağlam uzun ömürlü kullanışlı bir eve sahip olmak ister çünkü konut ihtiyacı temel ihtiyaçlardan olup ve hayatımızı boyunca barınmaya ihtiyacımız vardır bunun içindir ki yıllara yaptığınız birikimi bir çırpıda harcayamazsınız güvenilir tecrübeli ve müşteri isteklerine tam odaklı bir firmayla çalışmalısınız gönülleriniz sarayını Saray Prefabrik yapacak size hızlı üremizi tasarım çeşitliliği ile hem gözünüze hem cebini ze hitap edecek, projelerle yüzünüz güldürmeyi hedefliyoruz sel, yangın deprem ve olası doğala yâda beşeri felaketlere karış donanımlı hayatınızı daha az risk altına almak normalin üstünde bir yaşam seviyesi huzur ve mutluluk bulacağınız misafirlerinizi en güzel şekilde ağırlayabileceğiniz yaşamsal alanlar kuruyoruz hem pratik hem ekonomik bir ömür sığdırabileceğiniz bir ev SARAY PREFABRİKLE mümkün ayrıca sosyal alanlarda ve insan ihtiyacına yönelik çalışlarımızla da prefabrik dünyasında öncülük etmeye hazırız medeniyet ve kültür önem kazandığı çağımızda artık zaman yer ayırt edilmeksizin ihtiyaçlara yönelik çalışmalar yapılmaktadır sosyal tesisler vakıf deposu sosyal yardımlaşma dernekleri depremzedeler için toplu konutlar seyyar wc ve kabinler yatakhaneler işçi lojmanları geçici yaşam alanları aklınıza gelebilecek ihtiyaçlar doğrultusunda teknik çalışmalarımız itina ile yapılır kaliteli malzeme usta ellerde hayat bulur hem cebiniz zarar görmez hem dahi iyi bir yaşam standartlara kavuşursunuz tercihinizi SARAY PREFABRİKLE yapın hayallerinizi gerçekleştirelim

Prefabrik ev projelerini siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda çizme ve projelendirme yapmaktayız. Projelerimiz için doğru adrestesiniz.

Prefabrik ev ve prefabrik ev fiyatları olarak siz değerli müşterilerimize 7/24 Saat hizmet vermektedir. Müşterilerin isteklerine göre hizmet veren hayallerinde ki evleri canlandıran ve her daim kaliteden asla ödün vermeden çalışmaktadır. Birçok alan da hizmet veren firmamızı tüm ürünlerimizi “https://www.sarayprefabrik.com.tr/urunler/Ürünler” sayfasından ulaşabilirsiniz.  “Prefabrik ev” sayfasından prefabrik ile ilgili detaylı açıklamaları her zaman bulabilirsiniz. Müşterilerimiz hayal gibi bir evde yaşaması için “Prefabrik villa” sayfamızda yer alan açıklamaları okuyabilirsiniz. Firmalar da yemek verme işlemlerini en iyi şekilde yapmak ve çalışanlarınıza daha iyi bir ortam sunmak için “prefabrik yemekhane” sayfamızda yer alan içerikleri okuyabilirsiniz. Prefabrik yatakhane hizmetleri için iyi tercih ve sorunsuz hizmet için “prefabrik yatakhane” sayfamızı inceleyebilirsiniz. Hız ve tam zamanlı olarak konteyner hizmetlerine mi ihtiyacınız var o zaman “konteyner” sayfamıza göz atın” dayanıklı ve uzun ömürlü olan “çelik yapılar” sayfasından incelemeler de bulunabilirsiniz. Her zaman bizden 0216 493 23 33 – 0530 957 00 28 telefon numaralarından dilerseniz info@sarayprefabrik.com.tr mail sistemi ile bizler ile iletişime geçebilirsiniz.